برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز تحقیقات علوم اعصابNeurosciences Research Center

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 24 مرداد 1398
کد 70

دومین مدرسه تابستانی علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
دومین مدرسه تابستانه نورومتد با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی، به میزبانی مرکز تحقیقات  علوم اعصاب علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
در دنیای امروز، دانایی یکی از محورها و شاخص‌های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه به شمار می رود. سنجش سطح دانایی به میزان تولید و مصرف اطلاعات و گسترش دانایی در دسترسی سریع و آسان به منابع علمی موثق وابسته است. پژوهش کوششی است برای یافتن بهترین راهکارهای ممکن برای حل مشکلات موجود در عرصه های زندگی و در مجموع پژوهش راهی برای گسترش مرزهای دانش و گشودن افق های تازه برای آیندگان می باشد.
در این راستا مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای دومین بار در تبریز، افتخار برگزاری دومین مدرسه تابستانی نورومتد با حضور گرم اساتید گرامی و دانشجویان عزیز را داشت. از اهداف اساسی برگزاری مدارس تابستانی می توان به گسترش فرهنگ پژوهش، ایجاد شبکه و همکاری پژوهشی، ایجاد تیم های پژوهشی دانشجویی، توانمند سازی محققین، معرفی هرچه بهتر متدها در حیطه‌ی پژوهشی علوم اعصاب برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اشاره کرد. در این مدرسه تلاش گردید تا با دعوت از اساتید خبره، به یاد ماندنی ترین و بهترین سطح از کیفیت آموزش ارائه گردد.
 این مدرسه به میزبانی مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با همکاری دانشکده توانبخشی، گروه علوم اعصاب دانشکده علوم نوین، مرکز توسعه و هماهنگی پژوهش، مرکز تحقیقات ایمونولوژی،گروه فیزیولوژی، گروه نورولوژی و با حضور تعدادی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دانشگاه تبریز در تاریخ 5 الی 10 مرداد  برگزار شد.
 
محورها و موضوعات مدرسه تابستانی:

 

  • Experimental Stroke Models

  • Photodynamic Therapy

  • Event-related Potential

  • Cognitive Assessments

  • Transcranial Doppler

  • Real-Time PCR

  • Culture